ЮРИДИЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ БІЗНЕСУ

Безпека бізнесу є однією з найважливіших складових його успіху. В умовах нестабільної політичної та економічної ситуації на сьогоднішній день неможливо без висококваліфікованої юридичної підтримки.

Передбачити, спланувати і захистити власників бізнесу – це завдання нашої Компанії. 

Одним з основних напрямів діяльності ЮК «СКІЦЬ ТА ПАРТНЕРИ» є професійний юридичний супровід господарської діяльності підприємств та фізичних осіб-підприємців. Наш досвід роботи у юридичному захисті становить понад 10 років.

Юридичне обслуговування бізнесу має ряд переваг у порівнянні з роботою штатних юристів компанії:

Економія. Відсутність таких витрат, як податки, заробітна плата, відпустки, лікарняні, канцелярські витрати, робочий кабінет, соцпакет, телефонні переговори, спеціальна література, оновлення до правових баз даних та ін., крім витрат на юридичне обслуговування, які можна віднести до валових витрат підприємства і зменшити оподатковуваний прибуток.

Оперативність і професіоналізм. На Вас працює команда кваліфікованих та досвідчених адвокатів, кожен з яких спеціалізується в певній галузі права, що дає в свою чергу максимально ефективний результат.

Безперервність і своєчасність. Юридична компанія ніколи не захворіє, не піде у відпустку і не звільниться, маючи у своєму арсеналі всі доступні Клієнту засоби і способи зв'язку.
Конфіденційність. Юридична компанія завжди дбає щоб комерційна таємниця Клієнта ніколи не була порушена, тому що це для нас втрата іміджу, заробленого роками чесною працею багатьох людей.

Абонентське юридичне супроводження господарської діяльності підприємства - це Ваша впевненість в тому, що контракти, підписані Вами, будуть виконані і Ваше підприємство отримає прибуток.

Над кожним підписаним Вашою компанією договором будуть працювати кваліфіковані фахівці нашої компанії, які будуть вимагати від контрагента не тільки дотримання всіх умов Договору, але і бездоганного їх виконання.

У разі невиконання контрагентами умов договору, юристи нашої компанії будуть відстоювати Ваші інтереси як у виконанні зобов'язань, узятих партнерами, так і відшкодування шкоди заподіяної невиконанням умов.

Послуги компанії включають:

 • перевірку відповідності внутрішніх документів клієнта вимогам українського законодавства;
 • допомогу при підготовці і правильному оформленні правовстановлюючих та внутрішніх документів;
 • правову оцінку нормативних актів та локальних документів, пропозиції та рекомендації щодо вирішення правових питань господарської діяльності підприємства;
 • участь у підготовці та укладанні різного роду договорів, що укладаються клієнтом з іншими підприємствами та громадянами;
 • допомогу в організації контролю над виконанням зазначених договорів;
 • спостереження за застосуванням санкцій, передбачених законом та договором, по відношенню до контрагентів, які не виконують договірні зобов'язання;
 • участь у розгляді питань про дебіторську та кредиторську заборгованість, що значиться на балансі клієнта;
 • здійснення заходів для погашення заборгованості контрагентів (досудове врегулювання спорів);
 • представництво в установленому порядку інтересів клієнта в господарських судах, загальних судах, а також в інших державних органах при розгляді та вирішенні спірних правових питань;
 • надання клієнтові висновків із зазначенням виявлених недоліків у документах і роботі Клієнта, а також надання рекомендацій щодо усунення виявлених недоліків;
 • надання консультацій, висновків, довідок з правових питань, які виникають у господарській діяльності клієнта;
 • представлення інтересів Клієнта в державних органах.

Вартість послуг з юридичного обслуговування підприємства - від 1 500 грн./міс.


Зв’язатися з фахівцями Компанії з питання юридичного обслуговування бізнесу:
(0472) 56-17-75
(067) 218-35-40