РЕЄСТРАЦІЯ ТА ЛІКВІДАЦІЯ ЮРИДИЧНИХ ТА ФІЗИЧНИХ ОСІБ (ТОВ, ПП, ФОП, ПАТ, ГО)

Кожен, хто має намір зайнятися господарською діяльністю або приступити до реалізації нового проекту задається питанням про необхідність створення юридичної особи і виборі її організаційно-правової форми.

Ми пропонуємо Вам полегшити старт Вашого бізнесу, звернувшись за кваліфікованою допомогою до досвідчених фахівців Юридичної компаніїДержавна реєстрація підприємств в Черкасах та інших регіонах України - це одна з наших профільних послуг у сфері корпоративного обслуговування бізнесу.

Найпопулярнішими суб’єктами господарювання на сьогоднішній день в Україні є ТОВ (товариство з обмеженою відповідальністю) та ФОП (фізична особа-підприємець), що серед іншого, підтверджується і найчастішими пошуковими запитами: «реєстрація тов», «реєстрація фоп», «реєстрація юридичної особи». Інколи без фахових знань не можливо реально оцінити, що краще – ТОВ чи ФОП для обраної Вами діяльності. Адвокати та юристи Юридичної компанії допоможуть Вам обрати найбільш зручну для Вас форму господарювання та нададуть необхідну підтримку в процедурі реєстрації ТОВ, реєстрації ФОП та інших видів підприємств.

Уклавши з нами договір на реєстрацію юридичної або фізичної особи ви отримаєте:

 • допомогу у виборі організаційно - правової форми ведення бізнесу в Україні, яка буде відповідати Вашим вимогам та меті діяльності;
 • рекомендації з приводу вибору адреси місцезнаходження Вашого підприємства, при необхідності - надання юридичної адреси (у разі реєстрації юридичної особи);
 • консультації при виборі видів економічної діяльності майбутньої компанії або фізичної особи підприємця;
 • комплексну підготовку необхідних документів для реєстрації підприємства/підприємця, повний супровід їх нотаріального оформлення;
 • гарантовану перевірку підготовлених документів на предмет відсутності можливості відмови в державній реєстрації з боку державного реєстратора;
 • внесення відомостей до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців;
 • отримання виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців;
 • виготовлення печатки Вашої компанії або фізичної особи підприємця
 • реєстрацію підприємства/підприємця в усіх необхідних органах державної влади.

Адвокати та юристи Юридичної компанії допоможуть зареєструвати «під ключ» підприємства будь-якої організаційно-правової форми: 

Крім цього, фахівці Юридичної компанії допоможуть Вам в проведенні державної реєстрації змін до установчих документів юридичної особи, а також внесенні змін до відомостей про юридичну та фізичну особу, які містяться в Єдиному державному реєстрі, а саме:

 • реєстрацію зміни керівника;
 • реєстрацію зміни складу засновників;
 • реєстрацію збільшення статутного капіталу;
 • реєстрацію зменшення статутного капіталу;
 • реєстрацію зміни місця знаходження;
 • реєстрацію зміни видів економічної діяльності.

З нами Ви зекономите свій дорогоцінний час та гроші.  Вам не потрібно обходити різні інстанції, стояти в довгих чергах. Все, що Вам потрібно для реєстрації компанії – найменування майбутньої фірми, види діяльності Вашого підприємства та інформацію про статутний капітал, засновників і юридичну адресу. Все інше фахівці нашої компанії зроблять за Вас!

Після реєстрації Вашої компанії раціонально буде довірити нашим фахівцям юридичну підтримку вашого бізнесу і вже з професійним юридичним супроводом починати бізнес!

Звернувшись до ЮРИДИЧНОЇ КОМПАНІЇ «СКІЦЬ ТА ПАРТНЕРИ», Ви залишитесь задоволеними якістю наших послуг, отримаєте саме той результат, який очікуєте та приєднаєтеся до багатьох інших наших клієнтів, більшість з яких вже стали постійними!

Зв’язатися з фахівцями Юридичної компанії Ви можете за телефонами:
(0472) 56-17-75
(067) 218-35-40