Сообщение об ошибке

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls в функции _menu_load_objects() (строка 579 в файле /home/magdacco/public_html/splaw.com.ua/includes/menu.inc).

КОНСУЛЬТАЦІЇ  

Юридична компанія «Скіць та Партнери» надає юридичні консультації в усній або у письмовій формі. У ході консультації здійснюється правовий аналіз ситуації, виявляються причини виникнення проблеми у клієнта, та знаходиться варіант вирішення проблеми на підставі діючого законодавства України та сформованої судової практики.

Можлива ситуація, коли Вам необхідно дізнатися про правовий зміст документа (його значення й зміст), про наслідки підписання такого документа та інше. Це може бути договір, угода, контракт, заява та інше. У такому випадку Вам необхідно скористатися послугою правової експертизи.

Основною метою правової експертизи є повний аналіз правового змісту документа (розкрити значення тексту,) встановлення варіантів негативних наслідків його підписання. Також як і консультація, правова експертиза може бути здійснена письмово або усно.